Podyplomowe Studia z Morskiej Turystyki Religijnej, 2015/16


Ogólna charakterystyka studiów

Strona www: [url=upjp2.edu.pl/podyplomowe-studia-z-morskiej-turystyki-religijnej/turystyka]turystyka.upjp2.edu.pl[/url]

Osoby po studiach turystycznych dysponujące umiejętnościami i doświadczeniem w pilotażowej obsłudze grup turystycznych a pasjonujące się podróżami morskimi współczesnymi statkami pasażerskimi, turystyką drogą morską, tematyką marynistyczną, pragnące dokształcić się w tym zakresie i zdobyć nowe umiejętności oraz doświadczenie w obsłudze morskich rejsów wycieczkowych.
Wszystkich, którzy chcą profesjonalnie pomagać innym spędzić na morzu wakacje z Bogiem także kapłanów pragnących nabyć umiejętności do duszpasterskiej posługi wobec Ludzi Morza na statkach pasażerskich podczas morskich rejsów wycieczkowych.
Studia, w ramach praktyk, dają możliwość udziału w rejsie - study tour - po Morzu Śródziemnym lub Fiordach Norweskich luksusowym statkiem pasażerskim, wizyty szkoleniowej na pokładzie statku pasażerskiego w Porcie Morskim w Gdyni, wizyty szkoleniowej w Porcie Lotniczym.
Studia przygotowują przyszłych animatorów, pilotów a także duszpasterzy grup turystycznych na rejsach morskich - pragnących odbyć wakacje na morzu.

Dane teleadresowe

Godziny przyjęć stron